Зачекайте
йде завантаження

FERON Світильники
FERON Світильники

Світильники точкові FERON

Точкові світильники FERON можуть створювати не тільки загальне освітлення, але і виділяти певні зони. За їх допомогою можна розставити акценти, не покладаючись на те, як ляжуть тіні від предметів, меблів.

У цьому розділі ви зможете ознайомитися з безліччю варіантів, як можна урізноманітнити таку нехитру річ, як галогенові точкові світильники. Здавалося б, звичайна вбудована лампа, однак вона може бути і поворотною, і стаціонарною. Крім того, є ще й світлодіодні модифікації подібних світильників, термін служби у яких значно більше.

І як не дивно, крім різноманітних обрамлень - круглих, квадратних, восьмигранних і навіть трикутних, для таких світильників створені надзвичайно красиві розсікачі, наприклад, у вигляді прозорого куба, так що одноманітності тепер вдалося уникнути і в цьому сегменті світлового оформлення приміщень. Особливо гарно переливається світло, проходячи через розсікачі, виконані у вигляді огранованого дорогоцінного каменю.

Придбати будь-який вподобаний точковий світильник з нашого каталогу ви зможете на замовлення. Заодно можна придбати і самі лампи для цього вбудованого підсвічування.


Виберіть підкатегорію