Зачекайте
йде завантаження

FERON LED освітлення
FERON LED освітлення

Світлодіодне led освітлення - найефективніше на сьогоднішній день

Лампочка Ілліча - назва дуже знайоме кожному з нас вже кілька десятиліть, вона освітлювала будинки багатьох людей. Але, як і багато речей в нашому повсякденному житті, лампа розжарювання поступово йде на задній план, тому що зараз з'явилося багато її аналогів, які в багато разів перевищують старі добрі технології за своїми характеристиками. Одним з таких аналогів і є світлодіодна лампа, яка все більше користується популярністю серед населення.

Світлодіодна лампа - джерело світла, основна частина якого це діоди. Діод - електронний елемент, що перетворює електричний струм в світлове випромінювання. Сьогодні світлодіодне led освітлення - є найбільш екологічно чистим і безпечним джерелом освітлення, а пов'язано це з тим, що в світлодіодній лампі немає шкідливих газів, а ще світлодіод не нагрівається під час експлуатації. Ще на першому місці знаходиться енергоефективність, світлодіодна лампа витрачає в десять разів менше електрики, ніж лампа розжарювання і в півтора - два рази менше газової лампи (енергозберігаючої). Можна відзначити і великий термін служби лампи, виробники в основному вказують на упаковці 10-20 років термін служби і якщо світлодіодна лампа по-справжньому якісна, то цей термін придатності буде дійсним.

Всі такі переваги дають можливість використовувати нам світлодіодне освітлення у всіх сферах нашої з вами життєдіяльності, від побутового застосування (освітлення будинку, квартири), до використання в промисловості та інших областях. У зв'язку з таким попитом, компанії-виробники зараз випускають світлодіодні лампи самих різних форм (груша, таблетка, куля, свічка, свічка на вітрі) і з різними видами цоколів (E27, E14, MR11, MR16, G9, G13, GX43, GX70 та ін.). Варто також відзначити, що світлодіодні лампи мають різні відтінки світла, в основному, це «тепле світло» (жовтий) і «холодний» (білий). Але в магазинах можна побачити світлодіодні лампи абсолютно різних кольорів (червоний, синій, зелений і т.п.), в основному джерела освітлення з такими кольорами використовуються для створення додаткового підсвічування (декоративно).

Є у світлодіодного освітлення і недолік, а саме ціна. Середня вартість лампи з цоколем Е27, Е14 приблизно 50-120 гривень, що в десятки разів дорожче лампи розжарювання. Ясна річ, що це також можна недоліком і не називати, адже в результаті лампа виправдає себе і впевнено окупиться. Але в українській дійсності споживачі не готові віддати відразу такі гроші і дотримуються більш дешевого варіанту, хоча останнім часом ситуація все частіше змінюється.

Економічні та дбайливі господарі, все частіше віддають перевагу світлодіодному освітленню для облаштування будинків. І цей вибір себе повністю виправдав!

Взагалі можна сказати, що майбутнє за світлодіодами. Зараз Європа дедалі активніше переходить на цей тип освітлення і темп швидко зростає, воно і зрозуміло, адже в світі на першому місці питання екології та енергозбереження, а світлодіодне освітлення є найкращим для цього рішенням.


Виберіть підкатегорію