Зачекайте
йде завантаження

FERON Дзвінки
FERON Дзвінки

Бездротові дверні дзвінки FERON

Безпровідний дверний дзвінок повинен бути надійним, красивим і гучним. Саме такі дзвінки ми і пропонуємо. Тільки кращі моделі Feron за дуже доступними цінами. Дверні дзвінки можна придбати на нашому сайті.

Асортимент дзвінків для вхідних дверей складається з моделей з різною кількістю мелодій, кодований сигнал чи ні, керуючі кнопки з вологозахистом чи ні. Бездротові дзвінки можуть працювати від батарейок або від мережі 220В. Так само є дзвінки з двома приймачами або двома кнопками виклику або дзвінки з датчиком руху. Всі ці варіанти представлені в каталозі нашого сайту ees.com.ua.

Кнопку можна встановити в будь-якому місці в радіусі 100м від приймача. Сигнал від неї проходить крізь стіни, але дальність при цьому зменшується. Чим товщі стіни - тим менше дальність.

Дверні дзвінки Feron представлені в нашому магазині в великому асортименті. У них невелика ціна, але цілком гарна якість. Такий дзвінок добре буде встановити в під'їзді або на ганку. Сигнал від кнопки здатний подолати дві суцільні стіни або одне стельове залізобетонне перекриття. Різні моделі дзвінків для дверей мають свій набір мелодій: від класичного Дін-Дон або зозулі до довгих сучасних мелодій.

У нас часто замовляють бездротові дзвінки з двома кнопками або двома прийомними блоками. Такі моделі зручно використовувати в будинках з декількома входами.


Показано з 1 по 12 з 19 (всього 2 сторінок)