Зачекайте
йде завантаження

FERON Детектори
FERON Детектори

Датчик руху для освітлення ферон використовується з метою автоматизації процесів при управлінні різною електронікою. Сфера застосування цих приладів дуже велика. За допомогою них можна здійснювати управління подачі живлення для будь-якого електронного пристрою. Датчики руху для освітлення варто придбати і в такій ситуації, коли потрібно тимчасове включення світла.

Сфера застосування і принцип роботи датчиків

Придбати датчики руху для освітлення планують при необхідності в мінливому освітленні таких приміщень, як:

  • складські приміщення;
  • офісні будівлі;
  • квартира або будинок (сходи, комори, коридори).

Крім того, датчик руху для ввімкнення освітлення може служити елементом в системі охорони, а також встановлюватися в під'їздах житлових будинків.

В основі роботи цих пристроїв лежить спостереження за величиною інфрачервоного випромінювання, що діє в межах охоплення сенсора. Датчик руху для освітлення визначає температуру об'єкта, і при її збільшенні буквально на кілька градусів у порівнянні з температурним режимом фону інфрачервоне випромінювання надходить на особливий сенсор, яким оснащений корпус приладу. Для цієї мети, потрібні такі моделі, які забезпечуються спеціальною системою, що складається з відбивачів та лінз. Підключення до мережі (220В) здійснюється за допомогою встановленого в пристрої реле, яке включається в роботу при реагуванні сенсора на змінюючийся рівень інфрачервоного випромінювання.


Показано з 1 по 12 з 24 (всього 2 сторінок)