Зачекайте
йде завантаження

FERON
FERON

Ферон

Сьогодні на ринку електротоварів України багато фірм пропонує свою продукцію. Серед них вже більше 10-ти років великою популярністю користується компанія Ферон. Основною її діяльністю вважається виготовлення, розробка, удосконалення, а також оптова та роздрібна торгівля товару.

Асортимент компанії Ферон добре підходить як для промислових, так і для адміністративних, побутових приміщень. Компанія постійно вивчає і аналізує ринок, а також побажання клієнтів, це дозволяє їй залишатися лідером по впровадженню нових технологій в області світлотехніки.

Придбати сьогодні електроосвітлювальні пристрої Ферон пропонує компанія-дистриб'ютор електротехнічної та світлотехнічної продукції "Електро-ЄвроСтандарт", каталог якої вміщує красиві ілюстровані картинки, котрі дозволяють детально розглянути параметри кожної позиції, та детально вивчити її характеристики.

led освітлення

Нині (світлодіодне освітлення) led освітлення стрімко ввійшло в наше життя та побут, що не дивно, адже з його допомогою можна не тільки освітити приміщення, а й придати його дизайну естетичного вигляду.

led освітлення

Слід відмітити, що основними критеріями led освітлення являється: економічність, довговічність, простота у використанні, екологічність. В каталозі led пристрої представленні самої різної форми, розміру, кольору і способу монтажу. Вибираючи дані лампи потрібно звертати увагу на: потужність прибору та його ступінь захищеності.

В останній час, як показує практика, великою популярністю даної фірми також користуються енергозберігаючі лампи ціна яких, у нас доступна. Нині їх ділять на такі основні види:

  • не високої потужності – 7-13 Ват;
  • середньої потужності – 15 – 32 Ват;
  • високої потужності – 46-105 Ват.

Купуючи даного виду лампи слід пам’ятати, що:

  • Працювати вони можуть від восьми до дванадцяти тисяч годин;
  • Не розраховані на роботу при -15 градусах за Цельсієм;
  • При роботі не сильно нагріваються, тому ними не можна обпектися;

Необхідно сказати, що енергозберігаючі лампи ціна яких демократична виготовляються із вогнетривкого скла високої прозорості, яке зігнуте спіраль. Зверху трубка покрита люмінофором, та заповнена інертним газом і парами ртуті. В кінці трубки вмонтовані катоди.

Енергозберігаючі лампи ціна

Датчик руху для освітлення

Бажаєте автоматизувати освітлення біля будинку? Тоді треба придбати датчик руху для освітлення Ферон – пристрій реагуючий на рух.

Датчик руху для освітлення

В наші дні данні прилади прийнято ділити на такі основні види: настінні, стельові та кутові. Їх також можна установлювати в коридорах, сходових майданчиках, вздовж тротуару. Як тільки людина проходить, система дає сигнал освітлювальним пристроям, після чого замикає ланцюг і світло вмикається.

У нас в широкому асортименті представлені датчики руху для освітлення, вони довговічні, адже виготовлені із якісних матеріалів, по спеціальним технологіям.

В даному розділі компанія-дистриб'ютор електротехнічної та світлотехнічної продукції "Електро-ЄвроСтандарт" прямо зараз дає можливість придбати самі різні дверні дзвінки – пристрої, котрі були вигадані та розробленні для оповіщення власників квартир чи будинків про те, що до них хтось прийшов. Основними їх особливостями слід вважати: простоту в монтажі, довгий термін експлуатації, простота в ремонті.

Дверні дзвінки

Крім всіх перерахованих товарів у нас можна придбати і багато чого іншого. Якщо буде важко підібрати необхідну продукцію, в тому числі і дверні дзвінки, то на допомогу прийдуть наші консультанти. Замовлений товар буде доставлений швидко в Ваше місто. Звертайтеся, ми чекаємо на Вас!!!

  

 
 

Виберіть підкатегорію