Зачекайте
йде завантаження

КАБЕЛЬ ТФ
КАБЕЛЬ ТФ

TV "Kabel" - Компанія з обмеженою відповідальністю, є дочірньою компанією TELE-FONIKA Kable Sp. z o.o. S.K.A., Polska. Вона відповідальна за продажі продукції групи "TELE-FONIKA Kable", включаючи продукцію, вироблену заводом у Чернігові (Україна).
Діапазон кабельної продукції, пропонованої компанією широкий і включає в себе також електропровід, мідний і волокно-оптичний телекомунікаційний кабель, вогнетривкі кабелі та проводи, дроти для повітряних ліній та кабелі середнього та високого напруги до 400 кВ.

ТФ кабель

На сайті ees.com.ua Ви можете знайти ТФ кабель у всіх існуючих виконаннях та придбати його в необхідній кількості на самих вигідних умовах. Наш першокласний сервіс, уважний персонал, багаті колекції тільки якісного товару, демократична цінова політика – зможуть докорити самому вимогливому покупцю.

ТФ кабель

Кожен тип ТФ кабелю має свої особливості, які ми пропонуємо розглянути:

Кабель ВВГ-П

Кабель ВВГ-П. Це плоский силовий кабель, у половінілхлородній ізоляції. Він не поширює горіння при одиночному розташуванні та експлуатуються в стаціонарних умовах при температурному режимі від -50°С до +50°С, при відносній вологості повітря до 98%. Потрібна температура для монтажу не нижче -50°С (попередній нагрів не потрібен). Номінальна напруга 660 В, 1000 В. Кабелі такого типу мають усі жили однакового перетину. Тривало-допустимий струм, що витримує кабель, залежить від кількості жил, особливостей їх перетину, та від того де провід монтований – на відкритому повітрі чи в землі.

Кабель ШВВП

Кабель ШВВП використовується для виготовлення подовжувачів, з напругою до 380В, також для з'єднання побутової техніки, такої як холодильник, фен або пральна машина, та інші, що щоденно використовуються у кожному домі. Він має високий рівень міцності та гнучкості, що надає змогу прокладати його відкритим та закритим методом.

Кабель ШВВП

До основних характеристик цього типу кабелю належить:

  1. Процес виготовлення відповідає міжнародним нормам;
  2. Чудово функціонує в різних температурних режимах, від -15°С до +50°С. Допустима максимальна температура до +70°С;
  3. Гарантія безпроблемної роботи до 5-ти років;
  4. Номінальна частота - 50 Гц;
  5. При стаціонарних умовах буде працювати до 6 років.

Провід ПВС

Провід ПВС (русс. буква "П" – провод, буква "В" – виниловый, буква "С" – соединительный). Він виготовлюється з мідних жил, що проводять електричну напругу. Провід має круглу форму, гарну пружність, що незамінне при прокладці. За рахунок додаткової оболонки, значно піднімається рівень механічного захисту.Використовують даний ПВС провід для з'єднання електричних приборів, утворення освітлювальних ланцюжків. Прокладають в жилих, офісних та інших приміщеннях. З таким виробом дуже просто працювати, навіть коли необхідна велика кількість вигинів.

Провід ПВС

Кабель АППВ призначений для передачі електричного струму здебільш для спеціалізованнного обладнання потужністьякого може становити: 450ВТ/400Гц або 1000В/400Гц а саме промислові машини, верстати, та інші механізми, його токож можливо використовувати упобутофі сфері для організації розеток, вимикачів та ін. Кабель АППВ використовують для проклатки в сухих, холодних,і вологих місцях, а також його використовують на відкиритих місцях і в приміщеннях в яких відсутня теплоїзоляція. Алюміневий провід використовують тільки для негнучкого монтажу і стаціонарного підключення.

Кабель АППВ

Якість та надійність продукції компанії «Electro EuroStandart» перевірена довгим часом використання, та має підтвердження у необхідних документах та сертифікатах. Якщо Ви піклуєтесь про безпеку та комфорт свого життя та родини, пропонуємо Вам великий асортимент високоякісних електротоварів. Всі наші товари відповідають високим вимогам європейських стандартів. Ми також піклуємось про те, щоб вони була доступною для всіх споживачів. Приємних покупок!

  

 
 

Виберіть підкатегорію