Зачекайте
йде завантаження

E.NEXT Щит освітлення
E.NEXT Щит освітлення

Призначення розподільного щитка електричного

Отже, щиток електричний - це ящик, всередині якого знаходиться набір модульних автоматичних пристроїв, основним завданням яких є забезпечення безпеки роботи електричної проводки вашого житла. Розподільні щитки бувають двох видів: навісні - кріпляться на стіну і вбудовані - вмуровують в стіну.

Чинників підвищення потужності споживання з мережі може бути безліч, починаючи від виходу з ладу електричного приладу, що може спричинити коротке замикання в ланцюзі, до банальної недбалості будь-якого з нас. Наприклад, в розетку можна включити потужну силову електроустановку, при цьому розетка і електричний кабель не пристосовані до роботи з високою силою струму, що веде до нагрівання проводів, їх оплавлення і, як наслідок, короткого замикання в електричному ланцюзі. А це, в свою чергу, може спричинити займання.

Тому, автоматичний вимикач - це свого роду багаторазовий запобіжник, який спрацьовує в момент підвищення сили струму в електричному ланцюзі вище гранично допустимої норми. Кожен автомат, який встановлюється в електричному розподільчому щиті, характеризується кількома параметрами, основним з яких є номінальна сила струму, або просто «номінал». Номінал показує яку максимальну кількість струму здатний пропускати автоматичний вимикач нескінченно довго.


Показано з 1 по 7 з 7 (всього 1 сторінок)