Зачекайте
йде завантаження

E.NEXT Автоматичні вимикачі
E.NEXT Автоматичні вимикачі

Вимикачі автоматичні E.NEXT

Якщо ви вирішили впритул підійти до питання якісного електропостачання вашого будинку або підприємства, то напевно замислювалися про покупку такого необхідного обладнання, як автоматичний вимикач. Наслідки перевантаження і замикань плачевні. В результаті таких явищ виходить з ладу побутова техніка, тому дуже важливо убезпечити своє майно. Також може вийти з ладу електропроводка, заміна якої потребує витрат часу і коштів. Провести вихідні без електрики або, що гірше, зупинити виробництво через несправність обладнання не захоче ніхто. У минулі часи ми мали справу з пробками, які вкручувались в щиток лічильника. На зміну їм прийшли сучасні та надійні комутаційні електричні апарати (автоматичні вимикачі) , призначення яких - проведення струму і автоматичне відключення електроустановки в разі коротких замикань і перевантаження мережі.

Вимикачі (автоматичні вимикачі) по діють принципом розриву ланцюга в ситуації, коли струм перевищує допустимі значення. Як відомо, найбільш небезпечні для електроприладів короткі замикання.

Автомати мають практично миттєву дією. Час відключення є одним з найважливіших параметрів вимикача. Особливо це важливо в квартирах і будь-яких інших приміщеннях де знаходяться люди. Вимикати прилад також можна і вручну, щоб знеструмити ланцюг, наприклад, для проведення ремонтних робіт. Перед тим, як придбати такий вимикач, ви повинні визначити номінальну напругу і струм, а також тип автомата.

Інтернет-магазин Elektro-EuroStandart спеціалізується на продажах автоматичних вимикачів (серії ВА, АЕ і ін.) За найкращими цінами від Брендів MOELLER, E.NEXT.


Виберіть підкатегорію