Зачекайте
йде завантаження

E.NEXT
E.NEXT

Електротехнічна Компанія E.NEXT-Україна - українське представництво міжнародної електротехнічної групи E.NEXT, що здійснює комплексні електромонтажні рішення, виготовлення і поставку щитового обладнання для низької і середньої напруги, а також кабельно-провідникової та світлотехнічної продукції. Компанія пропонує монтаж і сервісне обслуговування електротехнічного обладнання всіх класів напруги.

ЕНЕКСТ

E.NEXT - компанія виробник, яка займається розробками, виготовленням, удосконаленням та продажем електротехнічної, світлотехнічної і кабельно-провідникової продукції. Головною її метою являється забезпечення покупців якісною та безпечною електротехнікою, європейських стандартів.

енекст

Компанія існує не дуже давно, але за цей час вона добре зарекомендувала себе як надійний і стабільній партнер, якому сьогодні довіряє багато людей в усьому світі. Постійно розширює свій асортимент продукції, удосконалює та оновлює. Прозора цінова політика дає можливість клієнтам купувати товар, по демократичній ціні.

Сьогодні реалізацією продукції даного виробника займається багато фірм, на являється виключенням і наша компанія-дистриб'ютор електротехнічної та світлотехнічної продукції "Електро-ЄвроСтандарт". В даному розділі ми пропонуємо придбати такі товари: щит освітлення, труби гофровані, хомути, стабілізатори напруги, світильники, реле, продовжувачі, прожектори, пускачі електромагнітні, монтажні коробки, лічильники, клеми, енергозберігаючі лампи, запобіжники і багато чого іншого.

Енергозберігаюча лампа

Всі куплені у нас товари, в тому числі і енергозберігаюча лампа, прослужить не один рік вірою та правдою. Необхідно сказати, що данні лампи сьогодні широко використовуються в зв’язку з підвищеними тарифами на комунальні послуги. Представляють собою удосконалений аналог ламп денного світла.

енергозберігаюча лампа

Слід відмити, що енергозберігаюча лампа має такі особливості:

  • достатній кут розсіювання світла;
  • хороший індекс передачі світла;
  • довгий термін служби;
  • Стабільна яскравість;
  • Низький рівень пульсації;
  • Стійкість перед перепадами напруги;
  • Термін гарантії від 2-х до 5-ти років.

Розглянути весь товар, котрий є в наявності, в тому числі і автоматичні вимикачі ціна на які демократична, можна прямо зараз, адже наші двері завжди відкриті для гостей та покупців.

автоматичні вимикачі ціна

На сьогодні всі існуючі автоматичні вимикачі ціна яких обов’язково порадує кожного, мають такі основні функції: захист та управління. За часом спрацювання їх прийнято ділити на:

  • швидкодіючі;
  • нормальні;
  • селективні;

Електротовари e.next

Часто у нас діють акції і знижки, котрі дають можливість багатьом людям купити електротовари e.next по вигідним цінам. Нам відомо наскільки важливий для кожного вільний час, в зв’язку с цим ми поділили весь товар на під категорії. Якщо при виборі продукції виникнуть труднощі, то вирішити їх допоможуть консультанти.

Замовляючи продукцію енекст, вона буде доставлена на протязі декількох днів в Ваше місто. Віддаючи їй перевагу, Ви тим самим вибираєте Євротермiнал для себе надійну та довговічну продукцію.

Вся продукція енекст виготовляється з якісних матеріалів. Сам процес виготовлення контролюється експертами, добре знаючими свою справу.

Бажаєте першими дізнаватися про надходження нового товару на склад? В такому разі потрібно підписатися на розсилку новин, це займе всього пару хвилин. Зручний та доступний e next каталог наповнений картинками продукції, дозволяє її детально розглянути.

e next каталог

Звертайтеся, ми завжди раді новим клієнтам!!!


Виберіть підкатегорію