Зачекайте
йде завантаження

LEZARD Подовжувачі LILA
LEZARD Подовжувачі LILA

Якими бувають мережеві подовжувачі

Якщо ви збираєтеся придбати подовжувач електричний, то слід спочатку визначитися з вибором. Існують побутові подовжувачі електричні, які призначені, перш за все, для використання вдома або в офісі. В їх корпусі може міститися до дев'яти розеток, але зазвичай 4-6. Для зручності користування на корпусі передбачена кнопка виключення, яка дозволяє відключити живлення від нього всіх побутових приладів без виключення подовжувача з розетки. Нерідко такий подовжувач (переноска) має запобіжник, який відключає подачу при перевищенні певного порогу напруги в мережі. Це дозволяє вберегти підключені до нього прилади.

Якщо існує необхідність в підключенні потужних електроприладів, що знаходяться на достатньому видаленні від джерел живлення, необхідно купити подовжувач електричний на котушці. Такі пристрої часто застосовуються в будівельній сфері для живлення різного електроінструменту. Вони мають велику довжину проводу - від 3-6 метрів до декількох десятків і навіть сотень метрів, і збільшений перетин кабелю з подвійною ізоляцією, щоб витримувати великі навантаження.

характеристики подовжувача

При виборі необхідно звернути увагу на характеристики приладу, адже від них залежить також ціна на подовжувач. В якості дроту зазвичай застосовується ПВС з різною кількістю жив і загальним перетином. Чим він більше, тим більше максимальне навантаження, яке здатний витримати провід. Навантаження змінюється в кіловатах і дорівнює сумарній потужності одночасно підключених до переноски приладів. Якщо вам необхідно купити подовжувач на котушці або звичайний побутовий «пілот», то це обладнання ви завжди знайдете в продажу в нашому інтернет-магазині.


Показано з 1 по 12 з 38 (всього 4 сторінок)