Зачекайте
йде завантаження

LEZARD
LEZARD

Серії вимикачів і розеток «MIRA», «DERIY», «NATA», «DEMET», що виробляються під маркою «ЛЕЗАРД», вироблені із негорючого полікарбонатного пластику німецької фірми «BAYER». Уся продукція виробляється згідно із світовими стандартами та відповідає їх вимогам.
Впродовж багатьох років успішної роботи ми підтримували якість нашої продукції, завдяки цьому завжди забезпечували потреби наших клієнтів у відповідності до їх очікувань, здійснюючи поставки продукції вчасно і за прийнятними цінами. 
Для виробництва «LED» продукції, яка стає популярною останніми роками, ми відкрили на нашій фабриці новий департамент, який виробляє «LED» панелі, круглі панелі та лампи різних видів.
Крім цього, із негорючого пластику виробляються розеточні модулі, аксесуари, штепселі та розетки різних типів для використання у різних конфігураціях.  
Щитки запобіжників для відкритої і прихованої проводки із прозорими кришками, що відкриваються з обох боків, вироблені із якісних матеріалів.  Щитки запобіжників існують у конфігураціях від 4 до 36 модулів, оснащені збільшеною кількістю латунних зажимів і мають достатньо вільного місця для розміщення великої кількості кабелю у корпусі.
Каучукові штепсельні розетки зі ступенем захисту IP44  відповідають стандартам МЕК. Однофазні та трьохфазні вироби на 16 та 32 ампер задовольнять Ваші потреби. Усі розетки мають заземлення із латунного провідника і захисні кришки, виготовлені з гнучкого полімерного ТЕП-матеріалу, який має високі ізоляційні властивості.  
«ЛЕЗАРД» експортує свою продукцію до більше ніж 20 країн в Європі, Азії, Центральній та Північній Африці. 
Уся наша продукція має сертифікати відповідності турецьким стандартам, місцевим стандартам України, Росії, Казахстану та усіх країн, у яких здійснюються продажі продукції, а також німецькі сертифікати TUV CB. Усі наші виробничі процеси схвалені французьким Бюро Верітас та мають сертифікати  ISO 9001.

Електрофурнітура

Вам потрібна якісна електрофурнітура за самою доступною ціною? У нас Ви можете придбати найкращі товари цієї категорії, від надійних європейських виробників, наприклад таких як LEZARD.

Електрофурнітура

Електрофурнітура LEZARD відома по всьому світу. Вона призначається для встановлення та використання всередині приміщень. Її характеризують велика кількість переваг. До них відносяться:

  1. Сучасний дизайн;
  2. Підвищена пожарна та механічна стійкість;
  3. Простий монтаж та демонтаж. Кожний елемент має спеціальний отвір для відкручування викруткою;
  4. Контакти виконані із негорючого пластика, що витримує температуру до 960°;
  5. Клеми пронумеровані, що значно спрощує монтаж;
  6. Контакти у поворотному режимі виготовлені з нержавіючої сталі, тому дарують довговічність. Фосфорна бронза використовується для виробу струмопровідних елементів, це сприяє на зменшення опору та запобігання нагріву. Електроізоляція робиться з кераміки;
  7. Розетки LEZARD витримують напругу до 16 Ампер.

Світлодіодні панелі

Світлодіодні панелі – це альтернативне освітлювальне оснащення, яке застосовується для забезпечення ефективного освітлення на великих площах. Вони використовуються в приміщеннях різного призначення, побутового, комерційного, громадського та виробничого характеру. Також панелі світлодіодні мають великий успіх в адміністративних та офісних будовах, магазинах, торгівельних центрах, комплексах для розваг та будівлях вокзалів.

Світлодіодні панелі

Ми пропонуємо світлодіодні панелі у великий різноманітності асортименту. Цім товарам властива надійність, простота монтажу, та стійкість до перегрівання, довгі роки служби. В залежності від того який напівпровідниковий матеріал використовується, вони можуть світить різними кольорами. Якщо Ви бажаєте урізноманітнити свій інтер'єр, добавити в нього оригінальності – то придбання світлодіодів найкраще рішення. Завдяки існуванню багатьох видів, їх можливо використовувати для створення гарної люстри, незвичайної лампи, живих пейзажів на стелях та стінах.

Вилки та гнізда каучукові

Вилки та гнізда каучукові від фірми LEZARD постійно удосконалюють свої функціональні та естетичні показники. Вони володіють популярністью по всьому світу, завдяки відзнакам високої якості. Продукція такого типу повинна бути в кожному домі, тому ми піклуємось щоб кожен міг її купити.

Вилки та гнізда каучукові

Придбати вилки та гнізда каучукові на нашому сайті дуже просто! При цьому Ви станете володарем найкращої єлектрофурнітури, за самою доступною ціною. LEZARD виготовляє продукцію згідно нормам та високим європейським стандартам, використовуючи екологічно чистий матеріал, та інноваційні методи для його обробки.

Подовжувачі електричні які ми пропонуємо на самих гарних умовах для покупки, можуть задовольнити потреби навіть самих вимогливих клієнтів. Якщо Ви бажаєте придбати дійсно довговічний та безпечний у використанні мережевий фільтр, Вам потрібно стати нашим клієнтом.

Подовжувачі електричні

Здійснюючи покупки у нас, Ви отримуєте подвійну вигоду. Великий попит на подовжувачі електричні дозволяє робити ціну доступною, при цьому не шкодячи високій якості. Подивіться каталог на сайті, там Ви точно знайдете підходящий для себе варіант.

Найважливішим елементом для систем електропроводки є щиток електричний. Основним його призначенням є розподіл електроенергії та обліку її витрат. Такий щиток захищає групові та розподільчі лінії від замикання , тому робляться з дуже якісних матеріалів. На сайті ees.com.ua Ви можете познайомитися з виробами авторитетних вітчизняних та іноземних виробників.

Щиток електричний

Щиток електричний буває декількох видів. Самий розповсюджений серед них вбудований, який монтується в стіну, тому гарно виглядає у будь якому інтер’єрі. Конструкція даного приладу дуже проста та до деталей продумана – усі шитки мають однакові кріплення та єдине маркування.

Компанія-дистриб'ютор електротехнічної та світлотехнічної продукції «Electro EuroStandart» гарантує самі сприятливі умови для придбання найкращої електофурнітури, уважний підхід для рішення Ваших питань!

  

 
 

Виберіть підкатегорію