Найкраща електрофурнітура за доступною ціною у нас!

якісна електрофурнітура

На сьогоднішній день якісна електрофурнітура представлена різноманітністю моделей з екстравагантним дизайном і сучасною функціональністю. Вона може включати вимикачі, розетки, подовжувачі, діммери і супутні цьому товару складові, на зразок накладок, рамок, центральних плат таймерів і світло- або терморегуляторів і іншого. Рамки і накладки мають різну форму і широку колірну гамму.

Вимикачі і розетки є комутаційними приладами, за допомогою яких можна легко і безпечно підключатися до електромережі для постачання електрикою від яких-небудь електропристроїв або освітлення приміщень. Для здійснення цих процесів розетка електрична містить в конструкції пелюстки, які передають струм на прилад, що підключається, через зіткнення з контактами вилки. У вимикачах подача струму на лампочку відбувається в середині за допомогою контактів, які замикає або розмикає клавіша або регулювальник.

І розетки і вимикачі піддаються руйнівним діям трьох типів - нагрівання від протікаючого струму, плавлення від електродуги, яка виникає під час розмикання ланцюга, а також механічного впливу від частого замикання і розмикання, які розбовтують контакти. Тому так важливо вибирати якісні вироби елеткрофурнітури. Електрофурнітура виробника LEZARD гідний уваги варіант!

Асортимент компанії «Електро-ЄвроСтандарт» урізноманітнюється моделями, в яких використовуються сучасні технології, зручність, які підвищують якість експлуатації. Вишуканим смаком і величчю відрізняються вимикачі і розетки, які виготовляють з дорогих натуральних матеріалів, таких як дерево або камінь.

Ми пропонуємо товар найвищої якості по самим доступним цінам! Чекаємо на Вас!