Провід ПВС виробника ТФ Кабель на сайті ees.com.ua

Провід ПВСПровід ПВС всіх типів призначений для побутового застосування. Він з'єднує побутові електроприлади, потужністю до 660 Вольт і джерело живлення. Це можуть бути різного роду світильники, прожектори, розетки, вимикачі, кухонні прилади, будівельні електроінструменти, двигуни, тельфери, завдяки цьому універсальному проводу зроблені звичайні електричні побутові подовжувачі, які є практично в кожному будинку.

В абревіатурі ПВС зашифровані:

  • П - тип вироби, дріт;
  • В - матеріал ізолюючої оболонки, полівінілхлоридний пластикат;
  • З - призначення дроту, з'єднувальний.

Конструктивно, основа проводу ПВС - скорочення мідні жили з пластикової кольоровою ізоляцією, під загальною оболонкою з ПВХ. Оболонка заповнює простір між проводами, забезпечуючи їх взаємну нерухомість і герметичність. Можна купити мідний провід ПВС багатожильний будь-якого кольору ПВХ, але за замовчуванням, він зазвичай поставляється білого кольору.

Експлуатаційні умови передбачають використання виробу не тільки в опалювальних житлових приміщеннях, але і в не опалювальних будівлях, в місцевостях, зі значними сезонними коливаннями температури і на вулиці. Проводами ПВС проводиться підключення світильників, побутової і кухонної техніки, електроспоживаючих механізацій для саду та городу, інших подібних машин і електроприладів, з них робляться шнури подовжувальні на напругу 220 вольт і 380 вольт. За рахунок своєї гнучкості, він добре вкладається в кабельні короби та гофровані труби з проотяжкою, а так само технічні труби, що прокладаються під сухою або вологою штукатуркою.

Загальноприйняте обмеження на опір провідної частини: не більше 270 Ом, частота струму 50 Гц. При цьому термін служби ПВС, при правильній експлуатації не менше 10 років. Діапазон допустимих робочих температур, основних типів кабелю ПВС від -25 ° С до + 40 ° С. Широта Києва, дозволяє використовувати провід ПВС на протязі всього року, в неопалюваному приміщенні і на вулиці. Треба відзначити, що вихід за температурні межі, не тягне, ні порушення цілісності ізолюючої оболонки, ні деформацію частин дроту.

ГОСТ 7399-80, особливо обумовлює пожежну безпеку виробів, призначених для використання в житлових приміщеннях. Полівінілхлоридна оболонка (ПВХ), при нагріванні до температур, за межами експлуатаційних, не займається при одиночній прокладці.

Серед професіоналів, провід ПВС користується великою популярністю, через легкості монтажу, гнучкості, надійності і невисокої ціни.

У побуті застосовуються найчастіше 2-х і 3-х жильні проводи. Але наш магазин надає різні типи проводу ПВС, з кількістю жил від 2-х до 10, при перетинах від 0,5 до 25 кв.мм. Кольорове маркування стандартне: земляний дріт - жовто-зелений, інші жили можуть мати кольору, зазначені виробником.