Подовжувачі електричні оптом на сайті ees.com.ua

Подовжувачі електричніПодовжувачі електричні активно використовуються і в житлових будинках, і на підприємствах. Напевно багато хто стикався з ситуацією, коли стандартної довжини шнура дрилі, пральної машини або будь-якого іншого приладу не було достатньо для того, щоб вставити вилку в розетку. Саме таку проблему зможе вирішити подовжувач електричний.

При покупці варто звернути увагу на наступні моменти

  • показники максимального навантаження, яке зможе витримати подовжувач;
  • необхідна вам довжина шнура;
  • кількість розеток (від однієї до шести).
  • чи має обрана вами модель заземлюючий контакт (забезпечить додаткову безпеку евророзетки). Деякі моделі додатково оснащені запобіжниками.

Звертайте також увагу на розміри перетину кабелю, вони прямо вказують на допустиме напруження. Так, для газонокосарки цілком підійде тонкий малопотужний кабель (до 1300 Вт). Подовжувач електричний на котушці 50 м буде хорошим вибором для цього приладу. Не забувайте розмотати кабель довжиною більше 20 метрів повністю, це допоможе уникнути його нагрівання і оплавлення в результаті індукції. Якщо ж ви хочете підключить болгарку, що вимагає дуже великої потужності, вам знадобиться кабель з великим перетином.

Купити подовжувачі можна на сайті офіційного дистриб’ютора електротоварів в Україні ees.com.ua. Тут ви знайдете величезний асортимент подовжувачів електричних, які мають від однієї до шести розеток. Ми пропонуємо тільки якісні товари від провідних українських та зарубіжних виробників, з якими ми співпрацюємо безпосередньо. Якщо ви не знайшли в каталозі, модель яка вас зацікавила, зв'яжіться з нашим менеджером. Він спробує замовити її для вас.

Ми забезпечуємо максимально швидку доставку замовленого товару. Доставка може бути здійснена нашим транспортом в Закарпатські Чернівецькій та Івано- Франківській областях. Також ми відправляємо замовлення за допомогою служб доставки Нова пошта Інтайм та Делівері.

Ви все ще думаєте, де купити подовжувачі оптом за найкращою ціною в Україні? Звертайтеся на сайт ees.com.ua. Величезний асортимент доступних товарів для будівництва і ремонту, якісний сервіс і швидка доставка гарантують, що ваша покупка буде вдалою.