Зачекайте
йде завантаження

Якісні електричні функціональні подовжувачі за доступною ціною тільки у нас!

Якісні електричні функціональні подовжувачі за доступною ціною тільки у нас!

Одна з найбільш популярних категорій електротоварів – подовжувачі електричні мережеві або електроподовжувачі побутові на 220 вольт, які ще називаються розеткові блоки з шнуром. Ці електротехнічні пристрої дозволяють при дотриманні елементарних правил техніки безпеки здійснювати підключення до джерела живлення будь-якої кількості побутової техніки, електроприладів, інструментів і устаткування.

подовжувачі електричні мережеві

Електричні подовжувачі побутові на 220 вольт, призначені для використання в приміщеннях і мають величезний вибір варіантів виконання з різними конфігураціями, кількістю гнізд, і іншими параметрами. Наприклад, один електро-подовжувач може мати декілька різних гнізд, може бути оснащений автоматичним вимикачем або ручним світлодіодним вимикачем.

Головним призначенням приладів, світильників, побутової і офісної техніки, електроінструменту і інших електричних пристроїв є стабільна і безпечна робота, а не простій електроприладів в черзі на підключення до однієї єдиної розетки в кімнаті, так що придбані у нас подовжувачі електричні LEZARD LILA, допоможуть Вам легко вирішити дане завдання!

При виборі необхідно звернути увагу на характеристики приладу, адже від них залежить також ціна на подовжувачі. В якості дроту зазвичай застосовується ПВС з різною кількістю жил і загальним перетином. Чим він більше, тим більше максимальне навантаження, яке здатний витримати дріт. Навантаження вимірюється в кіловатах і дорівнює сумарній потужності одночасно підключених до подовжувача приладів.

У нас ви завжди зможете швидко і без проблем придбати недорогі подовжувачі електричні на 220 вольт з необхідними параметрами, що дозволить Вам підключати і активно використовувати будь-яку кількість електроустаткування. Приємних покупок!

 07.05.2016
 (0 переглядів)