Зачекайте
йде завантаження

ЯКІСНА КАБЕЛЬНА ПРОДУКЦІЯ

ЯКІСНА КАБЕЛЬНА ПРОДУКЦІЯ

Підвищення ефективності виробництва, поліпшення якості використання життєвого простору і розширення ресурсозберігаючих технологій у всіх можливих сферах суспільної діяльності продовжують залишатися актуальними питаннями цього дня. Величезним потенціалом в цих сферах має система електропостачання в цілому, і кабельна продукція (одна з головних її складових) зокрема. Магазини кабельної продукції на відміну від нас, не запропонують Вам кабель купити не виходячи з дому, тим більше, що ми пропонуємо купити кабель, ціни на який нижче звичайного.

якісна кабельна продукція

В даний час при організації електричної проводки в домашніх або заводських умовах не обійтися без різних кабелів, шнурів і проводів. Правильно підібрана кабельна продукція при проектуванні і монтажі електричних систем забезпечує здешевлення собівартості продукції, підвищення надійності і довговічності експлуатації електротехнічних, радіотехнічних та інших установок.

КАБЕЛЬНА ПРОДУКЦІЯ: ЦІНИ І РІЗНОВИДИ

Будь-який каталог кабельної продукції включає в себе кілька різновидів різних матеріалів:

  • кабель;
  • дріт;
  • шнури.

Матеріали відрізняються один від одного кількістю жил (провідників), а також методом і способом їх укладання. Крім того, кабель купити можливо в ізоляції або без неї. Досить важливо знати, що кабельна продукція може мати різні провідники: мідні, алюмінієві або оптиковолоконні, від цього залежить і область застосування матеріалу, і рівень майбутнього навантаження.

Перш ніж кабель електричний купити важливо звернути увагу на зовнішню ізоляцію матеріалу, адже від цього залежить, в яких умовах його можна монтувати. Наприклад, кабель з ПВХ ізоляцією підійде для експлуатації, як в сухих приміщеннях, так і на території об'єктів з підвищеною вологістю. Існують кабелі із просоченою ізоляцією з паперу (вони розраховані на підвищену робочу температуру), з пластмаси (мають підвищену фазостабільность). Також можливо кабель купити з підвищеною зносостійкістю, температуростійкістю, з емалевою ізоляцією і без.

І нарешті, займаючись пошуком найбільш підходящого кабелю для організації електромережі і не тільки, бажано якомога точніше розрахувати передбачувані масштаби монтажу і знати, за яких умов буде здійснюватися експлуатація.

 29.04.2016
 (0 переглядів)