Зачекайте
йде завантаження

Провід ПВС виробника ТФ Кабель на сайті ees.com.ua

Провід ПВС виробника ТФ Кабель на сайті ees.com.ua

Провід ПВСПровід ПВС всіх типів призначений для побутового застосування. Він з'єднує побутові електроприлади, потужністю до 660 Вольт і джерело живлення. Це можуть бути різного роду світильники, прожектори, розетки, вимикачі, кухонні прилади, будівельні електроінструменти, двигуни, тельфери, завдяки цьому універсальному проводу зроблені звичайні електричні побутові подовжувачі, які є практично в кожному будинку.

В абревіатурі ПВС зашифровані:

  • П - тип вироби, дріт;
  • В - матеріал ізолюючої оболонки, полівінілхлоридний пластикат;
  • З - призначення дроту, з'єднувальний.

Конструктивно, основа проводу ПВС - скорочення мідні жили з пластикової кольоровою ізоляцією, під загальною оболонкою з ПВХ. Оболонка заповнює простір між проводами, забезпечуючи їх взаємну нерухомість і герметичність. Можна купити мідний провід ПВС багатожильний будь-якого кольору ПВХ, але за замовчуванням, він зазвичай поставляється білого кольору.

Експлуатаційні умови передбачають використання виробу не тільки в опалювальних житлових приміщеннях, але і в не опалювальних будівлях, в місцевостях, зі значними сезонними коливаннями температури і на вулиці. Проводами ПВС проводиться підключення світильників, побутової і кухонної техніки, електроспоживаючих механізацій для саду та городу, інших подібних машин і електроприладів, з них робляться шнури подовжувальні на напругу 220 вольт і 380 вольт. За рахунок своєї гнучкості, він добре вкладається в кабельні короби та гофровані труби з проотяжкою, а так само технічні труби, що прокладаються під сухою або вологою штукатуркою.

Загальноприйняте обмеження на опір провідної частини: не більше 270 Ом, частота струму 50 Гц. При цьому термін служби ПВС, при правильній експлуатації не менше 10 років. Діапазон допустимих робочих температур, основних типів кабелю ПВС від -25 ° С до + 40 ° С. Широта Києва, дозволяє використовувати провід ПВС на протязі всього року, в неопалюваному приміщенні і на вулиці. Треба відзначити, що вихід за температурні межі, не тягне, ні порушення цілісності ізолюючої оболонки, ні деформацію частин дроту.

ГОСТ 7399-80, особливо обумовлює пожежну безпеку виробів, призначених для використання в житлових приміщеннях. Полівінілхлоридна оболонка (ПВХ), при нагріванні до температур, за межами експлуатаційних, не займається при одиночній прокладці.

Серед професіоналів, провід ПВС користується великою популярністю, через легкості монтажу, гнучкості, надійності і невисокої ціни.

У побуті застосовуються найчастіше 2-х і 3-х жильні проводи. Але наш магазин надає різні типи проводу ПВС, з кількістю жил від 2-х до 10, при перетинах від 0,5 до 25 кв.мм. Кольорове маркування стандартне: земляний дріт - жовто-зелений, інші жили можуть мати кольору, зазначені виробником.

 02.07.2016
 (0 переглядів)