Зачекайте
йде завантаження

Вибір дверного дзвінка

Вибір дверного дзвінка

Дверні дзвінкиДверний дзвінок сповіщає власників будинку про те, що хтось вирішив зробити візит. Конструктивно він складається з кнопки дзвінка і звукового пристрою, що подає сигнал. Сучасні моделі дзвінків відрізняються конструкцією, дизайном і вартістю. Як же вибрати дзвінок для дверей серед наявного різноманіття?

Дротовий дзвінок для дверей

Найпростіша конструкція - звичайний провідний електродзвінок. Електричний дзвінок це незамкнутий електричний ланцюг, який замикається під час тиску на кнопку пристрою. Поки ланцюг замикається, відтворюється звуковий сигнал. Такі дверні дзвінки не тільки прості, але надійні. Сучасні провідні дзвінки дозволяють вибрати для сигналу одну із записаних мелодій. Як правило, є близько 5 десятків різних мелодій. Головний недолік пристрою - неможливість роботи при відсутності електричного струму.

Бездротові дзвінки для дверей

Дверний бездротовий дзвінок працює від батарейок, тому він може використовуватися на дачі, де електрики часто немає. Ще одна перевага бездротового пристрою це те, що між кнопкою дверного дзвінка і джерелом сигналу може бути відстань близько 100 метрів. Це означає, що не обов'язково ставити дзвінок на ганку, його можна встановити біля хвіртки.

Чи буде спрацьовувати пристрій, якщо сусіди теж вирішили купити дверний дзвінок бездротовий? Так, тому що кожен дзвінок працює на певних радіочастотах. Недоліком такого виду дзвінка є те, що радіохвилі можуть зустріти на шляху перешкоду. Наприклад, бетонну стіну. Більш того, виникає потреба в регулярній заміні елементів живлення або їх своєчасній зарядці (якщо використовувати акумулятори).

 05.07.2016
 (0 переглядів)