Зачекайте
йде завантаження

Системи блискавкозахисту та заземлення


НАДІЙНИЙ ЗАХИСТ ВАШОГО ОБЛАДНАННЯ

Спираючись на інноваційний потенціал світової електротехніччної індустрії, ми пропонуємо повний комплекс послуг у побудові систем блискавкозахисту та заземлення: від обстеження об'єкта і розробки оптимального рішення для нього до безпосереднього монтажу та сервісного обслуговування.

Якісні комплектуючі: Ваша гарантія безпеки

Відсутність, неправильний вибір, помилки при монтажі та експлуатації засобів блискавкозахисту та заземлення призводять до пошкодження будівельних конструкцій, виникненню пожеж, виходу з ладу електрообладнання, побутової, комп'ютерної та телекомунікаційної техніки. Причому для виникнення цих негативних наслідків необов'язково пряме попадання блискавки безпосередньо в будівлю або споруду.

Вторинні вражаючі ефекти, викликані, наприклад, ударом в поруч стоїть дерево, можуть викликати імпульсні перенапруги в системі електропостачання небезпечної величини в радіусі до двох кілометрів. Удари блискавки в лінії електропередач високої та низької напруги, лінії зв'язку, телекомунікаційні мережі також викликають імпульсні перенапруги великої амплітуди, що поширюються по мережі на відстань до 20 кілометрів від місця удару блискавки.

Питання побудови блискавкозахисту та заземлення повинні вирішуватися комплексно, з прив'язкою до умов конкретного об'єкта, після проведення відповідних вимірювань і розрахунків, із застосуванням якісних матеріалів і комплектуючих.

Компанія «Електро-ЄвроСтандарт» спільно з  компанією «E.NEXT» пропонує:

  • Підбір і постачання елементів
  • Проектні роботи
  • Монтаж і шеф-монтаж
  • Електричні виміри
  • Консультації й навчання